Jozef Čop - Odborný poradca

Staráte sa o svoje zdravie tak pravidelne ako o svoje auto?

Rok 2015 bol pre mňa zlomový, čo sa týka môjho zdravotného stavu. Nepripúšťala som si, že by som mohla mať vážne zdravotné problémy, pretože som sa snažila stravovať zdravo, hýbať sa a celkovo vylúčiť škodliviny zo svojho života. Prostredie, v ktorom som žila väčšiu časť dňa, bolo stresujúce až toxické, pracovala som v banke. Každý deň mi moje telo dávalo najavo, že niečo nie je v poriadku.
Kritické obdobie, kedy ani lekárske vyšetrenia hneď neukázali, prečo sa cítim tak mizerne som prekonala vďaka p. Ing. Jozefovi Čopovi, na ktorého mi dala kontakt moja kamarátka Natália. Bolo to ozaj v čase, kedy som nevedela nič určité od lekárov a potrebovala som záchranné koleso, pretože som sa cítila všelijako, len nie v pohode, bola som unavená, slabá, nevýkonná.
Diagnózy, ktoré mi lekári určili až oveľa neskôr som zvládla vďaka pomoci pána Čopa, dovolím si tvrdiť, že som prežila len vďaka tomu, že mi odporučil konkrétne produkty Dr. Nona a tie ma udržali v takom stave, aby som prežila najhoršie obdobie – a to až do času, kým som sa dostala na odborné vyšetrenia, na základe ktorých sa mohla určiť liečba.
Produkty Dr. Nona sa odvtedy stali súčasťou môjho rituálu pre zdravie.
Dr. Nona prostredníctvom pána Čopa mi zachránila život. Vďaka systému, akým pracuje (či skôr nefunguje) naše zdravotníctvo, som tu už nemusela byť, pretože na všetky vyšetrenia ku špecialistom sa veľmi dlho čaká …. A tí špecialisti tiež nemusia mať pravdu, alebo tú pravdu o vás nemusia odhaliť včas alebo vôbec….
S vďakou a úctou

MGR. dIANA sUSOVá

Pred tromi rokmi ma telefonicky oslovil Ing. Čop s ponukou na stretnutie o informáciach o produktoch dr. Nony. Dovtedy som o doktorke None Kuchine nepočula, ale novým veciam sa nebránim. Rada si všetky  informácie  overím, pokiaľ je to možné, a tak som súhlasila. Pán Čop mi vysvetlil  základ práce dr. Nony a jej spoločnosti a ponúkol mi  ošetrenie pleti produktami dr. Nony.
S tým som nesúhlasila, mám citlivú pleť a po použití väčšiny krémov mi slzia oči a pleť sčervenie. Preto som využila možnosť zakúpenia cestovnej sady pleťových krémov – či vôbec túto kozmetiku budem znášať. Pán Čop mi tiež poskytol brožúry o produktoch aj s informáciami o spoločnosti, ktorá ich vyrába. Prečítala som si všetky dostupné údaje o výskume spoločnosti a o  testovaní účinkov ich produktov, a aj informácie o životnom príbehu dr. Nony. 
Moja úplne prvá skúsenosť s úžasným účinkom produktu dr. Nony bolo použitie krému Dynamic hydrating cream (je jedným zo štyroch krémov v cestovnej sade) – nepekne som sa popálila na ruke, chladenie studenou vodou pomohlo len krátkodobo, tak som použila Dynamic – po počiatočnom niekoľko sekundovom  "štipkaní" sa miesto popálenia skľudnilo. Krém som aplikovala asi tri krát, výsledok – zahojenie rýchle, žiadny pľuzgier, žiadny tmavý fľak po spálenine.
Postupne som  vyskúšala všetky kozmetické prípravky a nahradila nimi doteraz mnou používané  – ani jeden prípravok mi nespôsobil žiadne ťažkosti, a to som použila napr. krém na očné vrásky priamo do oka, pretože som mala pretrvávajúci zápal spojiviek a žiadny predpísaný prípravok od lekára mi nepomohol.  Informácie, ako riešiť vzniknutý zdravotný problém som konzultovala s Ing. Čopom, ktorý mi vždy ochotne a hlavne bezodkladne poradil, alebo radu sprostredkoval napr. konzultáciu s kozmetičkou ako najefektívnejšie používať krémy. 
Na nezaplatenie sú aj informácie získané na prednáškach – hlavne informácie od priamych užívateľov produktov  dr. Nony – čo pomohlo, na čo a akým spôsobom. Akokoľvek to pôsobí zvláštne, priaznivé výsledky používania produktov od dr. Nony nie sú chiméra, mala som možnosť to neraz vyskúšať na sebe alebo členoch mojej rodiny.

Hana Libová

Zdravie je poklad, ktorý dostáva človek do vienka pri narodení. O akú dávku tohto pokladu sa jedná je ovplyvnené množstvom faktorov. Jedným z faktorov je genetika od rodičov a starých rodičov, predispozície človeka s možnosťou eliminácie dopadu , ale i bez takejto možnosti. Zdravie človeka je neskôr ovplyvňované prostredím, subjektívnym nazeraním na život a samotná miera zodpovednosti za vlastné zdravie.
Slovo zodpovednosť je mnoho krát pre človeka nepopulárnym hlavne pre jeho nepohodlnosť, ak je pretavené v konkrétnu fyzickú aktivitu. Dobu, v ktorej žijeme je z môjho pohľadu možné charakterizovať ako labyrint informácíí, z ktorého preinformovaný človek vyviazne ako povrchne sa orientujúci prijímateľ konzumného sveta. Tento aspekt považujem za nebezpečný z hľadiska starostlivosti o vlastné zdravie.
Preinformovanosť a negatívna orientácia v spleti správ vedie až k ľahostajnosti a slepej dôvere v západný typ medicínskej starostlivosti o človeka, ktorý je založený ako všetci dobre vieme na farmaceutickom lobby spoločností profitujúcich z diagnóz pacienta.
Dovolila som si tento dlhší úvod práve preto, aby som vysvetlila podstatu, prečo som sa začala zaujímať o spoločnosť Dr.Nona. Prvé stretnutie s výrobkami Dr. Nona bolo už v roku 2011. Vypočula som si nesmierne zaujímavú prednášku na tému zdravie Ing. Jozefa Čopa, ktorú týmto všetkým odporúčam. Stala som sa klientkou a stálym odberateľom produktov Dr. Nona.
Ing. Jozef Čop je rozhľadený človek s množstvom informácií z oblasti zdravia a celostného nazerania na človeka a príčiny ochorení dnešnej doby. Za základný atribút udržania zdravia považuje preventívnu starostlivosť o ľudský organizmus , nevynímajúc faktor stresu. Je ochotný komunikovať s klientom o jeho probléme a riešiť ho na celostnej odbornej úrovni.
Po stretnutí s ním som sa rozhodla produkty Dr. Nona a ich pôsobenie na môj organizmus vyskúšať. Po určitom čase starostlivosti, za pomoci týchto produktov o moje telo som pochopila, že je to cesta zdravého a účinného pôsobenia na môj organizmus. Cez odbornú starostlivosť pána Čopa a presné diagnostikovanie a riešenie mojich zdravotných problémov môžem dnes po mnohých rokoch povedať, že s produktmi Dr. Nona, nielen že je človek zdravý a vitálny, ale aj krásny fyzicky.
Za toto všetko ďakujem môjmu odbornému poradcovi pre zdravie Ing. Jozefovi Čopovi, za jeho „ Rady nad zlato“, pretože bez jeho pomoci by som nemala účinne zvládnuté mnohé zdravotné problémy, ktoré ma trápili. Pomocou správnej diagnostiky a nasadenia produktov Dr. Nona na vonkajšie a vnútorné použitie by som už dnes určite bola ďalším klientom farmaceutického priemyslu a ja som dnes šťastná, že som fanatickým klientom unikátnych a jedinečných produktov Dr.Nona.
Pánovi Čopovi, prajem pevné zdravie, aby sa mohol venovať svojej krásnej , no náročnej práci, ktorú robí s nasadením, láskou k ľuďom, hlbokou empatiou a radosťou. V dnešnej dobe je stretnutie s takýmto človekom skôr výnimočným úkazom, ako samozrejmosťou, preto ďakujem okolnostiam, že som tohto výnimočného muža mohla stretnúť.

Mgr. Zuzana Molnárová Dis.art.

Vážení kamaráti, priatelia a známi.
Rada by som sa s Vami podelila o príjemnú skúsenosť, kde som mala možnosť stretnúť sa s Ing.Jozefom Čopom, ktorý mi v rámci krátkej prezentácie poskytol rôzne zaujímavé informácie a poznatky o produktoch týkajúcich sa širokej škály (zdravej) doplnkovej výživy a kozmetických prípravkov z rady Dr. Nona, ktoré obsahujú liečivé zložky z prírody (z Mŕtveho mora), ktoré môžu blahodarne pôsobiť na človeka a pomôcť organizmu obnoviť jeho regeneračné schopnosti.
O danom produkte som sa dopočula prvý krát a môžem skonštatovať, že to bolo pre mňa zaujímavé a poučné vypočuť si pútavú prezentáciu a zároveň získať nové poznatky a informácie o daných výrobkoch.
Neváhajte a vypočujte si aj Vy informácie, ktoré možno práve Vám pomôžu s konkrétnym problémom ktorý riešite Vy, Vaši známi či rodina a možno práve Vám pozitívne zmenia Váš život.
Skvelý tím Vám určite vždy rád a ochotne pomôže.

Anonymous